Sosyal Hizmetler

Aşevi

  • 3892


Belediyemiz tarafından kurulan aşevi ile birlikte ihtiyaç sahipleri ve üniversite öğrencileri sıcak yemeğe kavuştu. Aşevimizden her gün düzenli olarak evde bakıma muhtaç 200 kişiye, ihtiyaç sahibi 400 aileye 2 çeşit sıcak yemek dağıtımı gerçekleştiriyor. Aşevinden taziye evlerine de yemek verilerek bir nebze olsa acılar paylaşılıyor.

 

Muharrem ayı ve Aşure Günü dolayısıyla yüz yıllardır süregelen geleneğimizi bizler ilçemizde yaşatmaya çalışıyoruz. Belediye olarak hazırladığımız aşureyi 10 bin kişilik aşurenin 6000 kişilik kısmını Bucak meydanında, 4000 kişilik aşureyi Sanayi sitemizde dağıttık. Muharrem ayı ve Aşure Günü dolayısıyla yüz yıllardır süregelen geleneğimizi bizler ilçemizde yaşatmaya çalışıyoruz. Belediye olarak hazırladığımız aşureyi 10 bin kişilik aşurenin 6000 kişilik kısmını Bucak meydanında, 4000 kişilik aşureyi Sanayi sitemizde dağıttık. Muharrem ayı ve Aşure Günü dolayısıyla yüz yıllardır süregelen geleneğimizi bizler ilçemizde yaşatmaya çalışıyoruz. Belediye olarak hazırladığımız aşureyi 10 bin kişilik aşurenin 6000 kişilik kısmını Bucak meydanında, 4000 kişilik aşureyi Sanayi sitemizde dağıttık. Muharrem ayı ve Aşure Günü dolayısıyla yüz yıllardır süregelen geleneğimizi bizler ilçemizde yaşatmaya çalışıyoruz. Belediye olarak hazırladığımız aşureyi 10 bin kişilik aşurenin 6000 kişilik kısmını Bucak meydanında, 4000 kişilik aşureyi Sanayi sitemizde dağıttık.

 

Muharrem ayı ve Aşure Günü dolayısıyla yüz yıllardır süregelen geleneğimizi bizler ilçemizde yaşatmaya çalışıyoruz. Belediye olarak hazırladığımız aşureyi 10 bin kişilik aşurenin 6000 kişilik kısmını Bucak meydanında, 4000 kişilik aşureyi Sanayi sitemizde dağıttık.